| |
для людей з вадами зору

Харчування, фізичні навантаження, корисні звички

Спастика при розсіяному склерозі

Симптоматична терапія розсіяного склерозу. Міорелаксанти та канабіоїди для лікування спастики м'язів.

Читати далі ...

Спортивні техніки при розсіяному склерозі

Пілатес та йога, як найефективніші техніки для поліпшення фізичного стану при розсіяному склерозі.

Читати далі ...

Фізична активність та розсіяний склероз

Якщо більше тренуватися, то й ефект будет кращим? Чи можна спортом відновити втрачені функції? Як мозок "розуміє", що в організмі щось працює неналежним чином? Роль реабілітаційної терапії для корекції втрачених функцій.

Читати далі ...

Коли варто починати фізичну реабілітацію?

Існує думка, що при легких проблемах з руховою системою (оніміння), нічого не потрібно робити. Але це не так. Фізична реабілітація є важливою для збереження здоров'я тіла та розуму, особливо при діагностуванні певних захворювань.

Читати далі ...

Фізична реабілітація при розсіяному склерозі

Реабілітацію слід починати тільки після встановлення діагнозу лікарем, який визначить проблеми пацієнта та шляхи їх вирішення. Пацієнти з розсіяним склерозом часто відчувають проблеми з координацією та м'язовою слабкістю, а також втомлюваність. Фізичний терапевт оцінить пацієнта і створить план реабілітації на основі цілей пацієнта. Важливо зосередитися на конкретних проблемах пацієнта, а не на тому, чого хоче терапевт. Спільно з лікарем та реабілітаційною командою встановлюються цілі та проводиться робота по їх досягненню.

Читати далі ...
Харчування, фізичні навантаження, корисні звички
Популярні матеріали
Особисті історії
Історія Тараса

Історія Тараса - це про неймовірну силу волі та нагадування, що ніколи не можна здаватися.

Читати далі ...
Історія Наталії

Хворію я з 2020 року. Як пам'ятаю 25 вересня я перестала відчувати пів свого тіла. Я почала втрачати силу з лівої сторони і потроху перес... Читати далі ...

Історія Катерини Стандартюк

Катерина Стандартюк розповідає про свою історію життя з розсіяним склерозом. Неправильний початковий діагноз, стрімке погіршення стану, б... Читати далі ...