| |
для людей з вадами зору

COVID-19

Рекомендації щодо застосування препаратів для хворобо-модифікуючої терапії розсіяного склерозу

Механізм дії багатьох лікарських засобів хворобо-модифікуючої терапії (ХМТ), які застосовуються при розсіяному склерозі (РС), базується на здатності таких препаратів пригнічувати або змінювати функції імунної системи. Деякі з таких препаратів можуть підвищувати ризик розвитку ускладнень інфекції COVID-19, але водночас необхідно брати до уваги ризики пов’язані з припиненням або відтермінуванням терапії РС.

Читати далі ...

Як правильно обрати антисептик?

Правильна гігієна і фізичне дистанціювання – кращі способи захистити себе та оточуючих від нового коронавірусу (COVID-19), згідно Всесвітньої організації охорони здоров'я, вірус поширюється через краплі, що виділяються з носа або рота хворого COVID-19 при кашлі або чханні.

Читати далі ...

Значення гігієнічних процедур в період пандемії коронавірусу

Миття рук з милом, проста і відома всім з раннього дитинства процедура, є важливим елементом профілактики коронавірусної інфекції і дійсно допомагає зберегти здоров'я.

Читати далі ...

Коронавірусна хвороба 2019 (COVID-19 ) і лікування РС

Наші медичні консультанти Товариства РС уважно стежать за тим, що відбувається з лікуванням РС і COVID-19. На цій сторінці розміщені їх поради, поради спеціалістів з NHS (Національна служба охорони здоров’я Великої Британії) і інформація з настанов Асоціації британських неврологів.

Читати далі ...

Тактика лікарської терапії РС в умовах пандемії COVID-19?

Якщо ви регулярно приймаєте ліки від розсіяного склерозу або пов'язаних з ним захворювань, рекомендується продовжувати приймати такі препарати, оскільки існує реальний ризик рецидиву після припинення прийому ліків.

Читати далі ...
COVID-19
Популярні матеріали
Особисті історії
Історія Катерини Стандартюк

Катерина Стандартюк розповідає про свою історію життя з розсіяним склерозом. Неправильний початковий діагноз, стрімке погіршення стану, б... Читати далі ...

Історія Дмитра Поліщука

Мне 29 лет и у меня рассеянный склероз. Этот диагноз мне поставили в 2017 году. Проявился он онемением головы, с ощущением как будто меня... Читати далі ...

Історія Євгена Бочкарьова

Я болею рассеяным склерозом на протяжении 7 лет. Симптоматика рассеяного склероза началась в возрасте где-то 20 лет. Немели пальцы, была... Читати далі ...