| |
для людей з вадами зору

Розсіяний склероз: все про захворювання тисячі обличь

Випуск #8: Фізична реабілітація при РС

Чи можна відновити рухливість повністю паралізованих частин тіла? Чи можна робити масаж людям з РС? Як правильно взаємодіяти з фізичним терапевтом? Про це та інше говоримо у кінцевому випуску серії подкастів. Долучайтесь до прослуховування!

Читати далі ...

Випуск #7: РС, секс, та сечовий міхур

Говоримо на пікантні теми починаючи з проблем з сечопуском та закінчуючи анормальною втомою у чоловіків після інтимної близькості. А ще почуєте рекомендації щодо того коли пацієнтам варто звернутися до лікаря-уролога.

Читати далі ...

Випуск #6: Жінки та РС

Це не гендерні стереотипи, це розмови з лікарем-гінекологом. Поговоримо про вплив РС на гінекологічне здоров’я жінки, планування вагітності, грудне вигодовування, післяпологову депресію, ЕКО, клімакс та ще багато про що. Долучайтесь, буде пізнавально.

Читати далі ...

Випуск #5: Невролог про РС

Важко переоцінити роль лікаря-невролога у житті пацієнта з РС. Часто це єдиний лікар, з яким він контактує. В цьому випуску поговоримо про методи терапії розсіяного склерозу та основні помилки пацієнтів. А ще про харчування, олігоклональні тіла, емоційний стан та багато чого іншого. Долучайтесь!

Читати далі ...

Випуск #4: Гормони, шлунок та РС

У випуску поговоримо про вплив гормонів та харчування на перебіг РС. Дізнаємось чим особлива дієта Ембрі, як боротися з закрепами та чи пов’язаний РС з целіакією.

Читати далі ...
Розсіяний склероз: все про захворювання тисячі обличь
Популярні матеріали
Особисті історії
Історія Тараса

Історія Тараса - це про неймовірну силу волі та нагадування, що ніколи не можна здаватися.

Читати далі ...
Історія Наталії

Хворію я з 2020 року. Як пам'ятаю 25 вересня я перестала відчувати пів свого тіла. Я почала втрачати силу з лівої сторони і потроху перес... Читати далі ...

Історія Катерини Стандартюк

Катерина Стандартюк розповідає про свою історію життя з розсіяним склерозом. Неправильний початковий діагноз, стрімке погіршення стану, б... Читати далі ...