| |
для людей з вадами зору

Умови використання сайту http://ms-ua.com (далі – «Умови» та «Сайт» відповідно)

Передумови.

Особиста Історія

В моєму житті не було місця хворобі. Я працював, займався спортом, ростив донечку. Ніщо не передбачало проблем. У грудні 2018 я захворів на грип. Після нього на фоні антибіотиків в мене і почали з’являтися найрізноманітніші симптоми. І лише наявність серед моїх колег та друзів лікарів, мені швидко поставили діагноз Розсіяного склерозу та спрямували до найкращих лікарів України, сприяли отриманню найновішої інформації та правильній тактиці лікування. Я знаю, що шлях багатьох хворих до діагнозу та лікування набагато складніший за мій. Тому ми і створили цей сайт. Для всіх вас, хто лише починає чи мусить знову й знову шукати свій шлях до одужання.

Мета. Цей Сайт присвячений проблемам розсіяного склерозу, з якими я, а також мої друзі та знайомібезпосередньо зіткнулись. Ми прагнемо поділитись власним різноманітним досвідом, та зібрати інформацію, яка може стати у нагоді таким самим пацієнтам та їх близьким.

Згода. Відвідуючи цей Сайт Ви підтверджуєте ознайомлення з цими Умовами та погоджуєтесь їх додержуватись. Ці умови можуть змінюватись час від часу, тому радимо Вам переглядати їх перед відвідуванням Сайту.

Статус. Цей проект не є комерційним та не переслідує на меті одержання прибутку. Підтримка цього сайту та розміщення інформації на сайті не передбачає комерційної співпраці із медичними закладами, лікарями або виробниками лікарських засобів.

Якість інформації. Інформація представлена на Сайті є безпосереднім досвідом людей, що зіткнулись із проблемами розсіяного склерозу, а також узагальнена інформація, що зібрана із різних джерел в т.ч. провідних спеціалістів у області охорони здоров’я. В межах власного досвіду, а також думок спеціалістів, інформація, що приводиться на цьому сайті, є достовірною і корисною для інших осіб. У разі будь-яких зауважень та пропозицій з приводу точності, повноти інформації, будь-ласка повідомте на електронну адресу multiple.sclerosis.ua@gmail.com

Не медична послуга. Інформація на цьому Сайті носить виключно довідковий характер і не є медичною послугою спеціалістів охорони здоров’я. У випадку скарг на Ваше самопочуття, зверніться будь-ласка до Вашого лікуючого лікаря.

Не спонукання до самолікування. Інформація на Сайті не переслідує мети запропонувати методи для самодіагностики або самолікування. Будь-ласка, не використовуйте інформацію на сайті з цією метою і у випадку скарг на самопочуття зверніться до Вашого лікаря.

Не реклама лікарських засобів. Інформація про лікарські засоби на цьому сайті приводиться лише із наказів Міністерства охорони здоров’я, які є нормативно-правовими актами, які не є рекламою. Окрім цього пацієнти та лікарі, що діляться власним досвідом можуть назвати лікарські засоби, що допомогли або не допомогли безпосередньо їм. Це не означає, що така ж ситуація буде із іншими пацієнтами із схожими симптомами та/або діагнозом. Зазначення таких лікарських засобів не ставить метою підтримати обізнаність необмеженого кола осіб та їх інтерес щодо таких лікарських засобів, не має відношення до виробників та/або продавців таких ліків, а тому не є рекламою.

Персональні дані. Цей сайт не обробляє дані, за якими Вас можна ідентифікувати. Однак можуть використовуватись cookies. Це файлы, що допомагають пришвидшити доступ на цей сайт та покращити досвід користування ним.

Інтелектуальна власність. Цей Сайт і весь його зміст (включаючи, але не обмежуючись: програмне забезпечення, файли, графічні об'єкти та інша інформація) є власністю їх авторів і захищається законом України «Про авторське право і суміжні права». Будь-яке використання матеріалів цього Сайту, окрім ознайомлення для особистих потреб, забороняється.

Відшкодування шкоди. Ви використовуєте цей сайт під власну відповідальність. Цей Сайт надається на умовах «як є» без жодних гарантій, включаючи, але не обмежуючись: гарантії якості та придатності для тієї чи іншої конкретної мети і будь-які гарантії того, що матеріали цього Сайту не порушують будь-яких прав; доступ до даного Сайту буде безперервним і не буде схильним до помилок; що даний Сайт буде безпечний; що даний Сайт або сервери, які підтримують Сайт, не міститимуть вірусів; що інформація на цьому Сайті буде повною, точною або своєчасною. Якщо Ви завантажуєте будь-які матеріали з даного Сайту, Ви робите це виключно на Ваш особистий розсуд і під Вашу власну відповідальність. Відповідальність за будь-який збиток Вашій комп'ютерній системі чи втрату даних, які виникають в результаті завантаження таких матеріалів, лежить виключно на Вас. На додаток до вищесказаного, Ви приймаєте на себе вартість всіх витрат, необхідних для обслуговування, відновлення або виправлення такого збитку.