| |
для людей з вадами зору

Діагностика РС

Особливості проведення процедури МРТ у пацієнтів із розсіяним склерозом

Процедура магнітно-резонансної томографії або МРТ навряд чи коли-небудь стане приємною, проте вона відіграє вирішальну роль у діагностиці та моніторингу розсіяного склерозу (РС).

Читати далі ...

Особливості диференціальної діагностики розсіяного склерозу

Досить численні діагнози, що будуть названі далі, можуть викликати неврологічні симптоми, подібні до тих, що спостерігаються при розсіяному склерозі (РС). Щоб підтвердити діагноз РС, лікар повинен виключити такі інші можливі захворювання, які здатні бути причиною симптомів, що спостерігаються у пацієнта.

Читати далі ...

Вивчення головного мозку допомагає визначити особливості перебігу розсіяного склерозу

Ми можемо передбачити, що станеться з мозком пацієнта, що страждає на розсіяний склероз (РС), якщо ретроспективно вивчимо зміни у цьому головному відділі центральної нервової системи (ЦНС).

Читати далі ...

Що таке МРТ (магнітно-резонансна томографія)?

МРТ працює, виявляючи магнітні частинки в атомах всередині клітин і посилаючи магнітні імпульси з різною швидкістю і силою через тіло пацієнта. Імпульси вловлюються електромагнітним приймачем. Магнітно заряджені частки в тканинах вишиковуються під дією магнітного імпульсу, а потім, коли магнітне поле вимкнене, вони повертаються на свої позиції (цей процес повернення в початковий стан отримав назву «релаксація»), що реєструється апаратом МРТ.

Читати далі ...

Головний мозок – «центр керування» всіма функціями організму

Головний мозок складається з трьох основних відділів: півкулі мозку, мозочок і стовбур головного мозку. Півкулі – це найбільша за розміром та об’ємом частина мозку, яку більшість людей і вважають саме мозком.

Читати далі ...
Діагностика РС
Популярні матеріали
Особисті історії
Історія Катерини Стандартюк

Катерина Стандартюк розповідає про свою історію життя з розсіяним склерозом. Неправильний початковий діагноз, стрімке погіршення стану, б... Читати далі ...

Історія Дмитра Поліщука

Мне 29 лет и у меня рассеянный склероз. Этот диагноз мне поставили в 2017 году. Проявился он онемением головы, с ощущением как будто меня... Читати далі ...

Історія Євгена Бочкарьова

Я болею рассеяным склерозом на протяжении 7 лет. Симптоматика рассеяного склероза началась в возрасте где-то 20 лет. Немели пальцы, была... Читати далі ...