| |
для людей з вадами зору

Що робити, якщо Вам щойно вперше встановили діагноз РС?

Якщо Вам або комусь з ваших близьких нещодавно встановили діагноз РС, цілком зрозуміло, що з цього приводу у Вас багато запитань, хвилювань та побоювань.

Якими мають бути Ваші перші кроки?

  • Дізнатися про РС якомога більше: що це за хвороба, хто, коли та чому на неї хворіє та які симптоми вона може викликати?
  • Зрозуміти, які є варіанти лікування РС: стратегії терапії, доступні для модифікації перебігу хвороби, лікування рецидивів, контролю симптомів та покращення функціонування й загальної якості життя.
  • Вирішити для себе, чи варто Вам розкривати оточуючим (зокрема, родичам, друзям, роботодавцю) інформацію про встановлений діагноз.
  • Обдумати перспективи продовження трудової діяльності та захистити своє право на працевлаштування: прочитайте про те, яким чином РС може впливати на Вашу професійну діяльність та які трудові права Ви маєте.

Коли потрібно починати лікування РС?

Коли потрібно починали лікування? Які є методи ранньої постановки діагнозу? Виявлення розсіяного склерозу без наявності симптомів.

Коментує д.м.н., завідувач кафедри неврології Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, професор Негрич Тетяна Іванівна.

Що робити, якщо Вам щойно вперше встановили діагноз РС?
Популярні матеріали
Особисті історії
Історія Наталії

Хворію я з 2020 року. Як пам'ятаю 25 вересня я перестала відчувати пів свого тіла. Я почала втрачати силу з лівої сторони і потроху перес... Читати далі ...

Історія Катерини Стандартюк

Катерина Стандартюк розповідає про свою історію життя з розсіяним склерозом. Неправильний початковий діагноз, стрімке погіршення стану, б... Читати далі ...

Історія Дмитра Поліщука

Мне 29 лет и у меня рассеянный склероз. Этот диагноз мне поставили в 2017 году. Проявился он онемением головы, с ощущением как будто меня... Читати далі ...