| |
для людей з вадами зору

Новини щодо дослідження РС

Учені відкрили зв’язок між ядерним білком і розсіяним склерозом

Ядерний білок, що має назву гетерогенний ядерний рибонуклеопротеїн A1 або hnRNP A1 і який аномально виявляється за межами ядра клітини у людей з нейродегенеративними захворюваннями, такими як розсіяний склероз (РС), має важливе значення для функціонування та виживання нервових клітин.

Читати далі ...

Дія сонячного світла на дитячий організм здатна запобігти розвитку розсіяного склерозу

Згідно з результатами нового дослідження, діти та молоді дорослі, які проводять більше часу на відкритому повітрі і зазнають впливу сонячних променів, мають меншу ймовірність розвитку розсіяного склерозу (РС). У цьому випадку сонячне світло може допомогти у запобіганні важкій хворобі.

Читати далі ...

Мелатонін може покращувати якість сну у пацієнтів із розсіяним склерозом

За результатами клінічного дослідження, приймання мелатоніну може покращити якість сну, особливо його тривалість, у людей із розсіяним склерозом.

Читати далі ...

Відмова від куріння може уповільнити прогресування РС

Згідно з великим дослідженням, що було проведене у Великій Британії, у людей із розсіяним склерозом, що кинули палити швидкість прогресування захворювання нижча, ніж у тих, хто продовжує палити.

Читати далі ...

Зв’язок вірусних інфекцій у підлітків з розвитком РС у дорослому віці

Нові дослідження свідчать про те, що інфекції в підлітковому віці можуть підвищити ризик виникнення розсіяного склерозу (РС) у дорослому віці.

Читати далі ...
Новини щодо дослідження РС
Популярні матеріали
Особисті історії
Історія Катерини Стандартюк

Катерина Стандартюк розповідає про свою історію життя з розсіяним склерозом. Неправильний початковий діагноз, стрімке погіршення стану, б... Читати далі ...

Історія Дмитра Поліщука

Мне 29 лет и у меня рассеянный склероз. Этот диагноз мне поставили в 2017 году. Проявился он онемением головы, с ощущением как будто меня... Читати далі ...

Історія Євгена Бочкарьова

Я болею рассеяным склерозом на протяжении 7 лет. Симптоматика рассеяного склероза началась в возрасте где-то 20 лет. Немели пальцы, была... Читати далі ...