| |
для людей з вадами зору

Як правильно обрати антисептик?

Правильна гігієна і фізичне дистанціювання – кращі способи захистити себе та оточуючих від нового коронавірусу (COVID-19), згідно Всесвітньої організації охорони здоров'я, вірус поширюється через краплі, що виділяються з носа або рота хворого COVID-19 при кашлі або чханні. Ці краплі потрапляють на навколишні предмети і поверхні. Інші люди можуть заразитися в результаті дотику спочатку до таких предметів або поверхонь, а потім - до очей, носа або рота.

Окрім того, зараження може відбутися при вдиханні дрібних крапель, які виділяються при кашлі або чханні людини з COVID-19. З цієї причини важливо триматися від хворої людини на відстані більше 1 метра.

Оскільки більшість з нас не може повністю ізолювати себе, хороша гігієна рук може стати останнім бар'єром між нами і хворобою.

Шкірний антисептик - сучасне дезінфікуючий засіб, призначений для обробки рук. Простота використання і різноманітні форми випуску зробили їх дуже популярними і затребуваними, особливо в період пандемії коронавирусной інфекції.

При виборі, який саме засіб придбати, варто звернути увагу на спектр дії антисептика, вміст спирту, а також уважно вивчити інструкцію для того щоб розуміти скільки часу його потрібно втирати в шкіру і в якій кількості використовувати.

При виборі дезинфікуючого засобу завжди потрібно звертати увагу, на збудників якої етіології він впливає. Якщо ви вибрали засіб тільки з антибактеріальною дією, то майте на увазі, що в період поширення ГРВІ, грипу та інших респіраторних захворювань, він вам може не допомогти, так як ефективність цього засобу по відношенню до вірусів не вивчалась. У такому випадку варто вибрати шкірний антисептик з широким спектром дії, який зможе знищити і бактерії, і віруси. Щоб зрозуміти, на яких збудників впливає засіб необхідно прочитати інструкцію.

До складу ефективного антисептика для рук повинно входити не менше 60-80% ізопропілового або етилового спирту.

Важливо розуміти, що потерти антисептик між долонями протягом 5 секунд недостатньо. В інструкції із застосування варто звернути увагу на час експозиції та кількість засобу, який необхідно для одноразової обробки рук.

Обробка рук антисептиком включає в себе ретельну обробку шкіри між пальцями, кінчиків пальців, втирання засобу до повного висихання, але не менше 30 секунд. В інструкціях до деяких шкірних антисептиків є рекомендації проводити цю процедуру тричі і не менше 2-х хвилин, щоб убити всі віруси.

Джерело:

https://www.science.org.au/curious/people-medicine/hand-sanitiser-or-soap-making-informed-choice-covid-19

COVID-19
Популярні матеріали
Особисті історії
Історія Тараса

Історія Тараса - це про неймовірну силу волі та нагадування, що ніколи не можна здаватися.

Читати далі ...
Історія Наталії

Хворію я з 2020 року. Як пам'ятаю 25 вересня я перестала відчувати пів свого тіла. Я почала втрачати силу з лівої сторони і потроху перес... Читати далі ...

Історія Катерини Стандартюк

Катерина Стандартюк розповідає про свою історію життя з розсіяним склерозом. Неправильний початковий діагноз, стрімке погіршення стану, б... Читати далі ...