| |
для людей з вадами зору

Нові засоби від РС будуть більш «лагідними» до пацієнтів

Фармацевтичний виробник, який декілька років тому розробив та випустив препарат від розсіяного склерозу Tecfidera (диметил фумарат), наразі повідомляє про успіх нового лікарського засобу від РС.

Мова йдеться про Vumerity (діроксимель фумарат), який було створено для більш безпечного та ефективного лікування людей із рецидивуючим розсіяним склерозом.

За твердженнями фармкомпанії, Vumerity у дозування 462 мг двічі на день набагато краще переноситься пацієнтами – це було доведено у новому клінічному дослідженні Evolve-MS-2, у якому новий засіб порівнювався із Tecfidera у вибірці із приблизно 1 000 пацієнтів.

Vumerity продемонстрував набагато кращий профіль переносимості, забезпечивши статистично значиме зменшення частоти та інтенсивності таких побічних явищ, підвищення температури, почервоніння шкіри (відчуття тепла, поколювання), блювання та діарея.

Наразі досьє цього лікарського засобу знаходиться на розгляді в американського регулятора. Виробник очікує, що діроксимель фумарат швидко схвалять і він незабаром з’явиться не тільки у Сполучених Штатах, а й в Європі.

Новини щодо дослідження РС
Популярні матеріали
Особисті історії
Історія Тараса

Історія Тараса - це про неймовірну силу волі та нагадування, що ніколи не можна здаватися.

Читати далі ...
Історія Наталії

Хворію я з 2020 року. Як пам'ятаю 25 вересня я перестала відчувати пів свого тіла. Я почала втрачати силу з лівої сторони і потроху перес... Читати далі ...

Історія Катерини Стандартюк

Катерина Стандартюк розповідає про свою історію життя з розсіяним склерозом. Неправильний початковий діагноз, стрімке погіршення стану, б... Читати далі ...