| |
для людей з вадами зору

Симптоми та Діагностика

Якнайшвидше та точне встановлення діагнозу РС має вирішальне значення – перш за все тому, що люди, які мають відповідні неврологічні симптомами, хочуть та мають знати причину свого дискомфорту. Встановлення діагнозу дозволяє їм почати процес адаптації та позбавляє їх побоювань щодо можливої наявності інших захворювань – наприклад, таких як рак. Крім того, оскільки перманентне неврологічне ураження може виникати вже навіть на самих ранніх стадіях РС, важливо підтвердити цей діагноз в короткий термін, аби якнайшвидше розпочати адекватне лікування.

Думка спеціалістів

Загальний маршрут пацієнта

Сьогодні ми розповімо про клінічний маршрут, який пацієнти проходять від початку симптомів до отримання медичної допомоги.

Клінічний маршрут - це важлива послідовність кроків, які необхідно виконати для правильної діагностики та лікування розсіяного склерозу.

Не забудьте підписатися, щоб не пропустити нові відео, де ми ділитимемось корисною інформацією для пацієнтів та їх близьких. Дякуємо за перегляд!

Коментує д.м.н., професор, завідувач кафедри неврології Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, Негрич Тетяна Іванівна.

Симптоми та Діагностика
Популярні матеріали
Особисті історії
Історія Тараса

Історія Тараса - це про неймовірну силу волі та нагадування, що ніколи не можна здаватися.

Читати далі ...
Історія Наталії

Хворію я з 2020 року. Як пам'ятаю 25 вересня я перестала відчувати пів свого тіла. Я почала втрачати силу з лівої сторони і потроху перес... Читати далі ...

Історія Катерини Стандартюк

Катерина Стандартюк розповідає про свою історію життя з розсіяним склерозом. Неправильний початковий діагноз, стрімке погіршення стану, б... Читати далі ...