| |
для людей з вадами зору

Наш 2021й рік

2021 рік для розсіяного слерозу

Шановні друзі!

Як ви бачите, ми продовжуємо регулярно знайомити вас з новинами щодо розсіяного склерозу, готуємо відео... Але ми постійно працюємо над оновленнями матеріалів та досліджуємо, що ще можемо зробити, щоб стати ще одними помічниками у важкій боротьбі з розсіяним склерозом.

2021 рік для розсіяного слерозу

Брошура «Шлях пацієнта з дня нуль»

Першим з наших нових матеріалів у цьому році стала брошура для тих, кому щойно поставили діагноз: «Шлях пацієнта з дня нуль».

Аби не розгубитись, не втрачати дорогоцінний час, не залишитись із труднощами сам на сам і пройти це тяжке випробування ми зібрали усю необхідну інформацію в одному місці. А для того, щоб брошура була максимально корисною, ми проаналізували, що є найбільш важливим і актуальним, які страхи і сумніви переслідували тих, кому раніше вже був встановлений діагноз, що було для них найбільш незрозумілим.

У друкованому вигляді її можна знайти за наступними адресами:

Київ

 • “Київська міська клінічна лікарня №4”, Відділення демієлінізуючих захворювань, Центр розсіяного склерозу.
  Адреса: вул. Соломенська, 17

Чернігів

 • “Чернігівська обласна клінічна лікарня”, відділення неврології
  Адреса: вул. Волковича, 25

Вінниця

 • “Вінницька обласна психоневрологічна лікарня ім. акад. Ющенко”
  Адреса: вул. Пирогова, 109

Черкаси

 • “Черкаська обласна клінічна лікарня”, відділення неврології
  Адреса: вул. Менделєєва, 3

Одеса

 • “Одеська обласна клінічна лікарня”
  Адреса: вул. Ак.Заболотного, 26/32;
 • “Університетська клініка ОНМедУ”
  Адреса: вул.Тіниста, 8;
 • “Одеський обласний медичний центр психічного здоров’я”
  Адреса: вул. Канатна, 27.

Дніпро

 • КП “Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І.Мечникова”, відділення неврології №1
  Адреса: пл. Соборна, 14
 • КП “Дніпропетровська обласна реабілітаційна лікарня”, відділення відновного лікування запальних дегенеративних демієлінізуючих захворювань нервової системи.
  Адреса: вул. Велика Діївська, 111. Стаціонарний корпус, 5-й поверх.

Запоріжжя

 • КНП “Запоріжська обласна клінічна лікарня”, неврологічне відділення №1, обласний центр діагностики і лікування розсіяного склерозу.
  Адреса: м.Запоріжжя, Оріхівське шосе, 10

Харків:

 • ДУ “Інститут неврології, психіатрії та наркології Національної академії медичних наук України”, центр лікування розсіяного склерозу Адреса: вул. Ак. Павлова, 46., корпус №1
 • КП “Харківська міська клінічна лікарня №7”, відділення неврології №1, кафедра неврології Адреса: вул. Салтівське шосе, 266.

Безкоштовно завантажити брошуру можна тут

2021 рік для розсіяного слерозу

Відкритка для тебе

До дня обізнаності щодо розсіяного склерозу ми підготували акцію аби підтримати усіх, хто щодня проходить цей нелегкий шлях, адже наша сила у єдності! В цей день, ми говоримо не тільки про медичні та соціальні проблеми, але й висловлюємо свою дружню допомогу.

Відвідавши сторінку https://ms-ua.com/congratulation/, кожен небайдужий може написати слова підтримки на світлині, щоб усі, хто цього потребує відчули тепло та небайдужість. Долучайтесь і ви!

Відкритка для тебе

Щоденник пацієнта

Бажаючи подарувати кожному справжнього помічника, ми створили щоденник пацієнта, адже з його допомогою можна краще зрозуміти перебіг захворювання, допомогти виявити фактори негативного впливу та навіть виявити певні закономірності.

Окрім того, ретельно занотовуючи усі події можна краще та ефективніше співпрацювати з лікарем та вести активний спосіб життя не змінюючи свої плани.

Переходьте за посиланням, реєструйтеся та впорядковуйте свій РС https://d.ms-ua.com/

Щоденник пацієнта

Подкаст "Розсіяний склероз: все про захворювання тисячі обличь"

В цих подкастах разом з ведучими – Фіалкорою та Костянтином, та запрошеними практикуючими лікарями різних спеціальностей, ми спробуємо допомогти краще зрозуміти свій стан тим, кому діагностовано розсіяний склероз (РС). Учасники обговорень знають про РС не з чуток, і розуміють наскільки багато обличь він має.

У перших випусках обговорюватимуться питання психологічного стану людей з РС. А в подальших випусках практикуючі лікарі різних спеціальностей розповідатимуть про те, як РС впливає на людину з точки зору їх спеціалізації. Серед запрошених спеціалістів: гастроентеролог, уролог, невролог та акушер-гінеколог.

Долучайтесь до прослуховування, буде безліч корисної та цікавої інформації!

Розсіяний склероз: все про захворювання тисячі обличь

Також, ми запланували активності #bringinguscloser в рамках Міжнародного дня розсіяного склерозу, які будемо реалізовувати протягом всього року. То ж... як-то кажуть, на зв'язку